Кошик
×

 

Про компанію

Динаміка – це українська компанія з більш ніж 20-річним досвідом роботи в сфері імпорту та дистрибуції мастильних матеріалів найвищої якості. Ми представляємо мастильні матеріали для автомобілів та промисловості марки Aral з німеччини, виробляємо у ФРН аналогічні масла під власною торговою маркою DynaPower, а також є ексклюзивним дистриб'ютором в Україні масел та змазок для мототехніки IPONE (Франция).

До недавнього часу ми зосереджували свою увагу переважно на гуртовій торгівлі  мастильними матеріалами для автомобілів. "Динаміка" відома серед професіоналів автосервісу як надійний постачальник якісних продуктів. В сферу нашої діяльності також входить постачання масел та змазок промисловим підприємствам та сектору сільського господарства. 

Разом з запуском сучасного мультибрендового інтернет-магазину компанія «Динаміка» відкриває новий етап у своїй історії, виходячи на роздрібний ринок масел. Наша мета - не просто продати масло напряму споживачу, а надати вичерпну інформацію, поділитися знаннями, зробити процес підбору масла до автомобіля/ мотоцикла простим, зручним та зрозумілим. А всесвітня мережа інтернет дає для цього всі шанси. Головна перевага для покупця - це можливість придбати оригінальний товар з рук імпортера з бездоганною діловою репутацією, оминаючи будь-які можливі ризики.

Відтепер будь-який авто- чи мотовласник, скутерист, тракторист чи бульдозерист, байкер, слюсар чи екскаваторник, крановщик чи співробітник відділу постачання підприємства, одним словом будь-яка людина, що має техніку, яка потребує змащення та комп'ютер або смартфон може дізнатися ціну, отримати консультацію та замовити у нас необхідне йому масло в двигун авто/ мото/ водної техніки, трансмісійні масла, антифризи, змазки чи індустріальні рідини за кілька кліків мишкою.

Сьогодні компанія «Динаміка» – це ще й власна всеукраїнська мережа регіональних складів та представників, більшість з яких - наші штатні співробітники, що завжди готові надати технічну інформацію про продукцію будь-якого з наших брендів, прийняти замовлення та доставити його у найкоротші терміни. Ми доставляємо чи відправляємо інтернет-замовлення в день отримання. Така безпрецедентна швидкість доставки - ми звемо її "динамічною доставкою" - можлива завдяки наявності розгалудженої мережі локальних складів з великими товарними запасами та присутності власних співробітників в регіонах.

Пропонуємо Вам коротку доввідку про марки Aral, IPONE та DynaPower.

Наш флагман – славнозвісна німецька марка Aral, офіційним дистриб'ютором якої ми є з 1999 року:

  • Aral - це фірма з більш ніж 100-річною історією, богатою на відкриття світового масштабу, серед яких особливо виділяється створення першого в світі синтетичного моторного масла у 1939 році.
  • Компанія із найширшою мережею АЗС в Німеччині, передовими озиціями на сучасному паливному та масляному ринку ФРН. У Німеччині - країні-законодавці моди у автомобільній індустрії - марка Aral відома 98% населення.
  • Марка Aral, як і 20,  і 50 років тому, лишається виключно німецькою, з орієнтацією основним чином на домашній ринок. Масла Aral, за виключенням декільких нишових продуктів, виробляються виключно у Німеччині на одном з двох заводів - у Зальцбергені чи Гамбурзі.
  • Дослідницька робота Aral завжди відбувалась та відбувається у тісному співробітництві з провідними німецькими виробниками автомобілей та техніки.

Разом з нашими німецькими партнерами ми не просто займаємось торгівлею, а в якості єдиного в Україні офіційного дистриб'ютора повністю інтегровані у світову мережу експорту Aral – зі зворотнім зв'язком, наданням технічної підтримки безпосередньо з Гамбургу та післяпродажним сервісом.

IPONE - другий важливий етап в історії нашого підприємства. У 2008 році фірма Aral, що на той момент вже знаходилась під контролем під контролем British Petroleum, зняла з виробництва лінійку масел та змазок для мотоциклів. Тому ми знайшли та представили українським споживачам гідну альтернативу. Масла та змазки IPONE виявились не просто заміною мотомасел Aral, вони відкрили цілий новий світ. Асортимент продукції IPONE є, мабуть, найширшим на мотоциклетному ринку. І це не випадково, адже фірма IPONE не виробляє нічого окрім масел, змазок та сервісної хімії для мотоциклів!  

  • Слоган фірмы IPONE - 100% motorcycle, що можна перекласти як "мотоциклетна на 100%". В асортименті, окрім моторних масел для мотоциклів, скутерів, ATV, снігоходів, човнів та катерів ви знайдете різноманітні змазки для ланцюга, засоби по догляду за мототехнікою та екіпіруванням, вилочні та трансмісійні масла, антифризи, гальмівні рідини тощо. 
  • IPONE із долею ринку близько 25% має лідуюче положення на своєму домашньому ринку - у Франції. Продукція IPONE продається вже у 50 країнах на 5 континентах і доля експорту постійно зростає.
  • IPONE, маючи статус справжнього спортивного масла, є ексклюзивним постачальником та спонсором міжнародних змагань, наприклад MXGPRed Bull MotoGP Rookies Cup.

Наш найновіший проект - це власний бренд DynaPower. До цього ми йшли давно, адже виробництво масел під власним іменем (в нашому випадку Dyna- означає Dynamica, a Power - сила, енергія) відкриває, окрім вищого рівня відповідальності, значно ширші можливості розвитку. Власний бренд - це свобода в виборі виробничих потужностей, це самостійний підбір асортименту й пакування, це орієнтація на того споживача, якого ми самі чудово знаємо та цінуємо.

Для виробництва масел та змазок DynaPower ми обрали невелике (в порівнянні з такими світовими гігантами, як Shell чи BP), але потужне (за німецькими мірками) незалежне приватне підприємство, яке нічим не поступається грнадам в питаннях якості, асортименту, логістики, гнучкості. Наш партнер з виробництва має більше 100 років досвіду. Ця фірма навіть старша за перший автомобіль Карла Бенца, фірму Castrol чи фірму Aral. Ще однією відчутною перевагою продукції марки DynaPower є те, що ці масла та змазки можуть постачатися на ринок виключно від нас адже бренд DynaPower є зареєстрованим товарним знаком. А це - ще вищий рівень захисту від підробок.

  • Таким чином, масла DynaPower - це гаранті захисту від підробок.
  • Це продукція Made in Germany, що відповідає найсучаснішим нормам та специфікаціям.
  • Це раціональна ціна. Забезпечуючи рівень якості, тобто склад продуктів, ідентичний до продукції світових лідерів, ми можемо запропонувати 10-15% економії. 

А для тих, хто є вірним принципу "найкраще або нічого", ми не відмовляємось та не відмовимось від задоволення завжди пропонувати найкращу продукцію світових лідерів. 

 

Сертификаты