Кошик

×


Aral MegaTronic SAE 10W-60

100% синтетична олива для спортивних автомобілів та/або екстремального стилю водіння

Фасовка, літри Ціна, грн Кількість, шт
1
382 грн.
4
1 463 грн.
Відсутній на складі
Сума: 0 грн.
Придбати в 1 клік
Вкажіть кількість товару

Деталі

Якщо ви не можете жити без автоперегонів, тоді олива Aral MegaTronic 10W-60 створена саме для Вас. Чому? Відповідь лежить на глибокому молекулярному рівні масляної основи цієї спортивної оливи.

За температури, наприклад, -25°С, її в'язкість буде приблизно як у BlueTronic SAE 10W-40. Із запуском на морозі - жодних проблем. Але найцікавіше починається при температурах двигуна вище звичайних, а особливо - на максимальних обертах. Там, де звичайні оливи (на зразок SAE 5W-30/ 5W-40) перетворюються на воду, несуча здатність оливи MegaTronic гарантує більш, ніж потужну змащуючу плівку. Висновок - імовірність задирів зведена до мінімуму, мотор витримує навантаження, які зі звичайними оливами йому витримати не під силу.

Масло для спортивных автомобилей Aral MegaTronic SAE 10W-60Логічне запитання: чому ж така олива не рекомендується всім? Тому що воно не може забезпечити очікувану (і встановлену законами розвинених країн) економію пального, норми викидів С02 та популярні в наш час довгі інтервали заміни. Але оскільки ваш стиль - максимальне прискорення, то напевне економія палива для Вас знаходиться не на першому місці. А от для першого місця на подіумі Вам потрібна олива Aral MegaTronic 10W-60.

Cпецифікації: ACEA A3/B3, A3/B4, API SN/CF

Пов'язані товари

DynaPower Antifreeze Blue

DynaPower Antifreeze Blue

від 128 грн./л
DynaPower Antifreeze Red

DynaPower Antifreeze Red

від 146 грн./л
Aral Antifreeze Extra

Aral Antifreeze Extra

від 267 грн./л
Aral Antifreeze Silikatfrei

Aral Antifreeze Silikatfrei

від 277 грн./л
DynaPower Brake Fluid DOT 4

DynaPower Brake Fluid DOT 4

від 219 грн./л