Кошик
×

Німецька марка мастильних матеріалів Aral – одна з найстаріших в світі та найбільш відома нафтова марка в Німеччині, країні-законодавці моди в автомобільній промисловості. Це один з самих впізнаваних німецьких брендів не лише в області автомобільної техніки, а й в цілому. Згідно з результатами останніх досліджень, синій ромб з білими літерами Aral - так званий Blauer Diamant (блактиний діамант) - знають 98% німців.

Київська фірма «Динаміка» - єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор мастильних матеріалів Aral.

Основні особливості марки Aral

1. Історія бренду Aral почалась разом з історією автомобільної індустрії у 1898 році у вугледобувному регіоні Німеччини - Рурській області, в місті Бохум (Bochum). Починалось все не з палива і не з олив чи мастил. На той момент ринок автомобілів ще не був розвинутим.
Фірма, що об'єднала 13 вугледобувних компаній регіону, мала назву "Західно-Германське об'єднання з Продажу Бензолу" та спеціалзувалась на продажі хімічним заводам супутніх товарів виробництва коксу - таких як бензол, толуол, ксилен. Мастильні матеріали фірма виробляє з 1929 року.


2. Aral є творцем першого в світі синтетичного масла. Це відбулося у 1939 році.

Революційна подія стала можливою завдяки винахідницькій праці спеціалістів відкритого у 1926 році власного науково-дослідницького центру Aral-Forshung у Бохумі.

3. Високотехнологічна продукція ARAL – це завжди made in Germany. І, що важливо для наших споживачів – зроблено для Німеччини. На експорт відправляється лише близько 8% загального обсягу моторних олив та мастил. На ринку ж палива, Aral - давно та стабільно марка №1 у ФРН.

4. Мастильними матеріалами Aral користуються мільйони автовласників та підприємтсв не лише в Німеччині та сусідніх країнах, але навіть у Тайвані, Еквадорі та інших країнах за межами Європи. В Україні ми спостерігаємо стабільне безперервне зростання інтересу до марки вже протягом 20 років.

Зростання популярності має й зворотній бік. Нажаль, низький рівень державного контролю та спокуса деяких наших споживачів дешево купляти продукцію невідомого походження сприяє розвитку ринку контрафактної продукції. Нам приємно, що якість марки Aral стала загальновизнаною, але чи буде вам приємно користуватись підробкою?

Фірма "Динаміка ДП", офіційний дистриб'ютор масел Aral, чиє ім'є вказано на кожній каністрі, має за честь працювати для тих, хто цінує репутацію надійного постачальника та прозорість походження товарів. Оскільки Aral виробляється, в першу чергу, для внутрішнього німецького ринку, де є справжній контроль, лише "білий" ринок та відсутність попиту на підозрілі товари, то рівень захисту самого пакування - невисокий. Єдиним надійним критерієм перевірки оригінальності товару в Україні є канал збуту, тобто зв'язок продавця з виробником. Найнадійніший захист від підробок - купівля продукції Aral у оіційного імпортера чи наших дилерів.

5. Марка ARAL, незважаючи на інкорпорацію у 2002 році до глобальної сім'є підприємтсв British Petroleum (ВР), лишається на 100% німецькою не лише за ринком виробництва, а й за основним ринком збуту.

Зокрема, завдяки доступу до ресурсів глобальної корпорації, компанії вдалося оптимізувати деякі логістичні та виробничі процеси, що сприятливо відзначилось на вартості низки автомобільних масел. Однак, важливо відзначити, що в процесі об'єднання саме передові технології Aral було взято на озброєння концерном BP, а не навпаки. Про це опосередковано сввідчить і той факт, що всі заправочні станції BP на території Німеччини було ребрендовано на АЗС Aral. Таким чином, після об'єднання мережя АЗС Aral зміцнила свою позицію єдиноосібного лідера на ринку ФРН, найбільшого ринку в Європі та 4-го за обсягами збуту ПММ ринку в світі. Мережа АЗС Aral складається з майже2400 станцій.

Про багаточисельні та переконливі переваги бренду ARAL можна говорити ще дуже довго. Це і спонсорство німецького кузовного чемпионату з шосейно-кільцевих перегонів DTM, і такі спільні акції з Mercedes-Benz, як пробіг Париж – Пекін на автомобілях E-класу, і багаторічне співробітництво з тюнінг-ательє Brabus, в рамках якого з 2001 року у кожному новому автомобилі, що виїзжає за ворота ательє, залиті оливи та технологічні рідини Aral. Гарантія ж на нові автомобілі Brabus, навіть з урахуванням глибоких технічного доробок та, відповідно, суттєво збільшених навантежень на всі компоненти двигуна, трансмісії та гальмівної системи, складає 100 тисяч кілометрів.


Кількість АЗС Aral в Німеччині


Що думають та знають про Aral німці, дивіться в нашій відео-презентації

Якщо ви знаєте рекомендуємий тип оливи для свого автомобіля і бажаєте придбати моторне або трансмісійне масло ARAL у офіційного дистриб'ютора, переходіть у відповідний розділ нашого інтернет-магазину.


Для того, щоб підібрати масло в двигун вашого автомобіля - скористайтесь німецькою програмою підбору масел.

В тому, що компанія «Динаміка» є єдиним офіційним імпортером мастильних матеріалів Aral в Україні, можна переконатися на сайті німецького виробника.