Кошик
×

DynaPower - це продукція made in Germany, за яку ми відповідаємо власним ім'ям. Dyna - означає Dynamica, ім'я нашого підприємства, а Power - англійською "сила, енергія".

Наша компанія (а точніше, ядро нашого колективу) займається мастильними матеріалами понад 20 років. Ідея власної торгової марки прийшла до нас поступово, по мірі того, як ми все глибше вникали у тонкощі виробництва та дистрибуції олив та мастил. У 2014 році плани реалізувались у початок поставок з Німеччини перших партій моторних олив. Це були лише бочки та 20-літрові каністри олив для легкових та вантажних автомобілів, пізніше в асортименті з'явились антифризи, гальмівна рідина, гідравлічні рідини, мастила...

Наші клієнти сприйняли цю ініціативу дуже добре. Більшість з них здійснили повторні покупки тощо. Ми постійно збільшуємо базу позитивних відгуків і готові поділитися ними за першою вимогою. Ми також перевели власний автопарк на продукцію DynaPower де це можливо зробити у відповідності з допусками автовиробників. Наша остання новина: у липні 2016 року ми запропонували пакування для b2b сегменту – моторні оливи у роздрібній тарі об'ємом 1 та 5 літрів. Ще одна перевага - це вигідні ціни на продукцію в найбільшій тарі - контейнерах ємністю 1000 л.

Навіщо нам потрібна власна торгова марка якщо з 1999 року ми працюємо в статусі офіційного дистриб'ютора олив Aral - мабуть, найкращих німецьких олив одного з найстаріших брендів Німеччини? Невже нас чи наших клієнтів не влаштовує якість олив Aral? В жодному разі. Нас повністю влаштовує якість Aral. Більше того, засновуючись на власному досвіді (ми маємо більше 20 легкових та комерційних автомобілів на підприємтсві) та 17-річному досвіді наших багаточисельних клієнтів та партнерів, історії обміну знаннями з нашим німецьким постачальником, ми маємо переконання, що оливи Aral - найкращі мастильні матеріали в світі.

І це одна з причин чому це одні з найдорожчих олив у світі. В той же час, купівельна спроможність більшості українських споживачів далека від найвищої в світі. Тому ми вирішили, запропонувати нашим клієнтам, що мають бюджетні обмеження, продукцію з доступнішого цінового сегменту.

По-друге, нам подобається ідея самостійного формування асортименту. Це дає нам додаткову гнучкість та дозволяє приділити більше уваги нашим клієнтам.

По-третє, оскільки DynaPower є зареєстрованою торговою маркою, що належить компанії "Динаміка ДП", ми маємо всі права та можливості для миттєвого реагування на можливі спроби підробок. Ми переконані в тому, що порушники прав на нашу інтелектуальну власність будуть суворо покарані у відповідності до законодавства.

Однак, ми створили марку DynaPower не для боротьби, а для задоволення, для роботи. Для зручності та комфорту наших споживачів. Не всупереч чи на зло, а заради відкритості, впевненості в якості та економії ваших грошей. Нам подобається розвивати асортимент та встановлювати цінову політику, нам подобається працювати над пакуванням і ми отримуємо задоволення від спілкування з нашими німецькими партнерами. Вони мають те, чому варто повчитися.

Можливо, в майбутньому наша країна доросте до рівня розвинених країн Західної Європи і ми зможемо хоча б частинупродукції виробляти в Україні. Але зараз ані міжнародна логістика, ані культура та виробництва, ані інвестиційний клімат не надають можливостей для реалізації таких ідей. Замовляти продукцію в Німеччині, країні з найвищими оцінками за всіма переліченими критеріями, а головне - законодавці моди у автомобілебудуванні, виходить вигідніше.

Однак, у питанні ціноутворення не варто очікувати на чудеса. Оливи й мастила DynaPower не можуть бути вдвічі дешевшими за аналогічні продукти світових корпорацій. Продукти під брендом DynaPower виготовляються за подібними технологіями в той час як ціни та доступність сировини, формул та рецептур регулюються конкурентним міжнародним ринком. Ми маємо резерв для зниження собівартості і ми з радістю передаємо його нашим споживачам. А бажання та резерву для зниження якості у нас нема.

Зараз DynaPower – це сучасні оливи та мастила для більшості видів транспорту. Наш асортимент постійно зростає. У найближчих планах - розширення його до рівня провідних європейских виробників, тобто розширення існуючих груп товарів трансімійсними й промисловими оливами, мастилами тощо.

Обирайте продукцію DynaPower! Це вигідно, надійно та практично! Завдяки забезпеченню надійної роботи машин та обладнання, вона відповідає головному критерію якості моторних олив, що можна виразити трьома словами: "Купив. Залив. Забув."