Кошик
×

IPONE – бойове масло Made in France.
Заснована у 1985 році на півдні Франції компанія обрала для себе унікальну філософію - бути на 100% мотоциклетною. IPONE – це іноваційна фірма, що з моменту свого заснування змогла за 10 років розвинути свій успіх до рівня лідера французького ринку масел для 2-тактних мотоциклів, займаючи у 2000 році вже 33 відсотки домашнього ринку масел для будь-якої мототехніки.

Продукція IPONE створюється із шляхетною метою - повністю взяти на себе турботу про змащення та зовнішній вигляд мотоциклу, мопеду чи будь-якої іншої двоколісної та рекреаційної техніки: від повсякденного використання до хобі та мотоперегонів. Продукти IPONE набули популярність завдяки їх неперевершеній якості, широкому асортименту та своїм унікальним "фішкам" - таким, як, наприклад, 2-тактне масло з ароматом полуниці.

Про цю властивість варто розповісти детальніше. У 80-х роках у Франції, як і в інших країнах, на ринку невеликих мотоциклів та скутерів домінували 2-тактні двигуни. Коли інженери IPONE запропонували новинку - запах полуниці у вихлопних газах, це швидко завоювало популярність серед молоді. Запах з'являється саме в момент згорання палива, в якому розведено моторне масло. Саме по собі масло цього запаху не має, він з'являється в результаті реакції оксилення в камері згорання. Масла з цією "фішкою" доступні в програмі IPONE й до цього часу, от лише сучасний ринок 2-тактних масел постійно скорочується разом з ринком 2-тактної мототехніки через екологічні норми та обмеження.

Тоді ж, у 80-і роки, компанія взяла курс на участь у мотоперегонах. Це проявлялось як у спонсорстві окремих гонщиків та команд спочатку на внутрішньому французькому, а пізніше і на світовому рівнях, так і в безпосередній участі у проведенні змагань. З маслами IPONE було отримано безліч перемог у французьких та міжнародних мотоперегонах рівня "Ралі Париж – Дакар". Ось декілька фактів з історії IPONE.

Сирил Депре (Cyril Despres)
П'ятиразовий переможець Ралі Дакар

Cyril Despres"Я дубютував у французькому та європейському чемпіонатах у 1997 році на мотоциклі Скорпа (Scorpa). Пізніше у 1998 році, коли я виграв французький національний чемпіонат Honda 250, я відкрив для себе ендуро. Мій перший Дакар відбувся у 2000 році на XR400 і я фінішував шістнадцятим, а також виборов друге місце в категорії 400 см3. На той момент я ще не усвідомлював, що перегони стануть моєю професією.

У 2001 році, вдосконалюючись в професійному плані, я продовжував виступати в ектремальному ендуро на Honda CR250. 2002 рік був роком великих змін; я підписав контракт з KTM на участь в перегонах Париж - Дакар, а також в екстремальному ендуро на різних мотоциклах: 2-, 4-тактних, ендуро, ралі, гоночних та тренувальних. У 2003 році я розділив перше місце з Фабріцио Meоні (Fabrizio Meoni) та Річардом Сайнтом (Richard Sainct) в Дакарі, виступаючи на KTM 660, а у 2005 році я виграв свій перший Дакар. З того часу у мене була ще низка перемог, в тому числі Париж – Дакар у 2007 році.

Але головне, що допомагало в моїй кар'єрі - це те, що я завжди покладався на одне й те саме масло та продукцію для обслуговування від IPONE, які я використовую вже протягом десяти років. Дякую, дякую, дякую."


Стефан Петрансель (Stéphane Peterhansel)
Рекордсмен за кількістю перемог в Ралі Дакар

Stephane Peterhansel"IPONE підтримував мене багато років під час різноманітних перегонів по Європі, Африці тощо. Наша відданість одне одному принесла меня низку блискучих перемог, що говорить не лише про надійну, ефективну технологію, а й про взаємну симпатію.

IPONE не є моїм спонсором, він мій партнер, що дозволяє мені розраховувати на потужність мого двигуна та надає мені всі можливості для перемоги. IPONE знає сенс партнерства."


Людвін Пуй (Ludivine Puy)
Дворазова переможниця міжнародних змагань Ендуро, краща серед жінок в Ралі Дакар 2006 та 2007

Ludivine Puy"Перш за все, IPONE – це група пристрастних любителів перегонів на мотоциклах. Вони досі відрізняються від решти і досі отримують насолоду від своєї роботи. Візьміть, наприклад, їх прекрасне та миттєво впізнаване пакування. Ви ніколи не повірите, що там знаходяться мастильні матеріали.

Завдяки їх досвіду у перегонах, у мене ніколи не було технічних проблем. Тому я одразу погодилась коли вони попросили носити їх кольори. Навіть серед пустелі, я маю цілковиту впевненість у підтримці з боку команди IPONE."Крістоф Гійо (Christophe Guyot)
Менеджер команди GMT94 Rally

Christophe Guyot"IPONE народився в результаті пристрасті до мотоперегонів. Це команда захоплених професіоналів, що постійно бере участь у кращих спортивних подіях. Вони працювали цілодобово на перегонах у Le Mans та Bol d’Or, допомагаючи писати французьку історію мотоперегонів.

Це єдина марка, що повінстю присвятила себе мотоперегонам, IPONE став основним брендом для всіх мотогонщиків. Це - велика історя, що продовжуватиметься протягом довгого часу завдяки свїй рішучій відданості мотоспорту та відмінному асортименту продукції."


2003: Партнерство з Yamaha Motor France

IPONEКомпанія Yamaha Moto France, лідер французького моторинку, підписала контракт про партнерство з IPONE у 2003 році. Результатом іноваційного маркетингу та професійної роботи команди стали вражаючі продажі масел та засобів по догляду в мережі Yamaha. Було також досягнуто спільних успіхів у технологічному партнерстві, що вивело IPONE та Yamaha на подіуми багатьох найпрестижніших світових треків: це і перемога у Бол д’Ор Ендуранс, у чемпіонаті світу з мотокроссу MX3, у Ле Туці та у чемпіонаті Франції з ендуро.


IPONEЗ 2014 року IPONE є офіційним та ексклюзивним постачальником мастильних матеріалів на MXGP, MXoN та SNX. Це партнерство є результатом тридцяти років пристрасті до мотоспорту в цілому та зокрма до мотокросу. Партнерство базується на спільних цінностях: перевершити себе, досягнути технічної досконалості, збагатитися емоціями. Кожного року любителі мотокросу з нетерпінням чекаються на кожну гонку MXGP. Ці міжнародні змагання збираються кращих гонщиків світу, що мають єдину мету - перемогти!


IPONEУ 2012 році Ipone та Red Bull об'єднали свої зусилля в чемпіонаті Red Bull MotoGP Rookies Cup – молодіжному чемпіонаті з шосейно-кільцевих перегонів, що є свого роду трампліном до MotoGP.

Це школа для талановитих молодих спортсменів, колиска нового покоління для представників різних країн світу, в тому числі й України. Молодість, швидкість та сміливість є девізом цього проекту.

IPONEОдним з таких талановитих гонщиків, що починали у Red Bull MotoGP Rookies Cup є Йоан Зарко (Johann Zarco), котрий у 2015 та 2016 роках переміг в класі Moto2. Логотип IPONE на мотоциклі Йоана красномовно свідчить про успішність та надійність співробітництва IPONE та Зарко. Команда AJO MOTORSPORT, за яку виступає Йоан Зарко, використовує масло IPONE Stroke 4 5W40.

Далі буде…