Розпродаж продукції IPONE!

увімкнено
Категорії: Блог

Осінні знижки для мотоциклістів від бренду IPONE!

 

Розпродаж від IPONE!

Мотосезон 2019 року поволі добігає свого кінця. Вже немає приємного теплого вітру, який здуває нас з мотоциклів, сонце сідає раніше, та й у повітрі все сильніше відчувається осінь. Та до кінця сезону ще є час насолодится осінніми поїздками. Навіть, якщо ви вже плануєте ставити свій мотоцикл (чи квадроцикл) у гараж, для вас є чудова новина!

До вашої уваги знижки на такі позиції:

  1. -10% на серію флагманських моторних масел IPONE Stroke 4 Racing. Мова про IPONE Stroke 4 5W40, IPONE Stroke 4 10W40 Racing, IPONE Stroke 4 15W50 Racing (тара 1 і 4 л). Повна синтетика з додаванням естерів. Саме це моторне масло використовують професіонали у всьому світі. Зокрема, гонщики команди SP-MotoRacing Team, які стали чемпіонами у командному заліку цього року (до речі, як і минулого).
  2. -10% на комплект для очистки та змащення ланцюга IPONE Road Chain Care та IPONE Off-Road Chain Care (дорожна та позашляхова версії). Новинка цього сезону, яка стала справжнім хітом на українському ринку. Змащувач для ланцюга, очисник ланцюга та зручна щітка – усе необхідне в одному комплекті!
  3. -10% на змащувач для ланцюга IPONE X-Trem Chain Road 500 мл.Теж новинка цього сезону, нова тара у 500 мл. Тепер ви зможете взяти змащувач із собою у подорож, і вам вистачить його надовго.
  4. -10% на моторне масло для квадроциклів IPONE ATV 4000 RS у тарі 5л (4+1). Осінь – ідеальний час для квадроцикла. Це масло створене якраз для складних умов, де багато бруду, піску та пилу, аби ніщо не відволікало вас від насолоди бездоріжжям.
  5. -10% на антифриз IPONE Radiator Liquid у тарі 25л. Ефективна охолоджуюча рідина, яка підходить багатьом видам мототехніки. Незалежно від умов, у яких ви звикли використовувати свій байк, його двигун буде захищено від перегріву.

Увага! Знижкі дійсні тільки до 15 жовтня!

 

Бажаємо вам безпеки на дорозі, вдягайтеся тепліше, та пам’ятайте: з продуктами IPONE, ви – чемпіон!