Нещодавно додані товари ×

Ваш кошик порожній

+38 044 501-19-52 Пн-Чт : 900–1800   Пт: 900–1700

Передзвоніть мені

Мастила

Фільтрувати


Мастильні матеріали Aral

Кожен автомобіліст, який турбується про справність та хорошу роботу свого транспортного засобу, має користуватись якісними автомобільними мастилами для того, щоб обробляти різні механізми, вузли та системи транспортного засобу. Ми рекомендуємо оливи та мастила Aral – традиційну німецьку якість продукції.

Мастильні матеріали бренду Aral мають очевидні переваги такі як:

  • висока адгезивна здатність;
  • водовідштовхувальні властивості;
  • стійкість до старіння;
  • містять багато корисних присадок.

Для чого потрібні автомобільні мастила?

Автомобільні оливи та мастила необхідні щоб обробляти автомобільні вузли, які піддаються впливу тертя, великим навантаженням та високим температурам. Це підшипники, приводи, шарніри, штифти, шарові опори, механізми замків, вали, різноманітні поверхні, що піддаються тертю, елементи гальмівної системи, клеми акумуляторів, та інші деталі з металу та пластика.

Німецький бренд Aral виготовляє мастила, які підходять для використання в умовах високого температурного режиму. Використання мастил для автомобілів Aral забезпечить:

    - безперебійну роботу автомобільних систем на довгий термін дії; - відсутність необхідності досить часто змінювати запчастини;
  • можливість надовго відкласти дорогий ремонт шляхом продовження експлуатаційного ресурсу деталей, які використовуються.

Aral створив першу у світі синтетичну оливу, яка й досі забезпечує стабільну та оптимальну в’язкість та надійні мастильні властивості, навіть в умовах надвисоких температур та температурних коливань.

Оливи класифікують в залежності від використання у різних температурних режимах, тобто вони є високотемпературні та низькотемпературні – це класифікація SAE. Існує також класифікація за якістю - класифікація API та класифікація ACEA.

Чим мастило відрізняється від рідини?

Автомобільні оливи запобігають або зводять до мінімуму тертя між деталями автомобіля. На відміну від мастильних рідин, оливи нечуттєві до перепадів температур, їх вистачає на довше, вони не втрачають своїх властивостей при потраплянні води. Розібратись у різноманітних видах мастил дуже просто, адже їх властивості залежать від загущувача, який був використаний під час виробництва продукту. Назва загущувача дає назву мастилу, тому заплутатись тут неможливо.

Що потрібно враховувати під час вибору мастила?

Існує декілька видів мастила. Найпопулярніше мастило із кальцію або солідол. Його використовують як для консервації деталей, так і для зменшення тертя. Комплексне кальцієві мастильні матеріали більше термічно стабільні, але можуть поглинати вологу.

Натрієві та натрієво-кальцієві мастильні матеріали в даний час не є часто використовувані. Вони змиваються й розчиняються у воді.

Барієві та вуглецеві – водостійкі, вони добре консервують деталі. Найбільш якісними на сьогодні можна вважати літієві мастила. Вони характеризуються високими експлуатаційними властивостями, підходять для усіх видів автомобілів, добре консервують.

Щоб бути впевненим на всі 100% у правильності виборі мастила, потрібно прочитати рекомендації на офіційному сайті виробника автомобіля.

Необхідно дуже серйозно підійти до вибору цього продукту, адже неякісні мастильні матеріали можуть вплинути на роботу усієї системи автомобіля, а це призведе до значних фінансових витрат у майбутньому. Тому обирайте 100% німецький продукт, який перевірений часом. Німецький бренд Aral існує на ринку мастильних матеріалів уже понад сто років. Aral популярний не лише у Німеччині, його рекомендують виробники автомобілів усього світу.