Нещодавно додані товари ×

Ваш кошик порожній

+38 044 501-19-52 Пн-Чт : 900–1800   Пт: 900–1700

Передзвоніть мені

Легкові оливи

Моторні оливи: як підібрати правильне масло?

Навряд чи хтось стане сперечатися про те, що моторна олива відіграє ключову роль у продовженні загального моторесурсу техніки не тільки автомобільної, а й будь-який в загальному. І якщо Ви можете в цьому засумніватися, то запитайте у старшого покоління. Наприклад, в радянські часи капітальний ремонт двигуна легкових автомобілів робили після 70 - 80 тис. км пробігу. Моторесурс в 100 тис. км до ремонту вважався вдалим, а про пробіг 150 км без "капіталки" розповідали легенди. Що змінилося з того часу? Тертя в парі циліндр-поршень? Ні, питоме навантаження на деталі циліндро-поршневої групи? Ні в якому разі, вона стала навіть вище - зросла питома потужність двигунів. Раніше з літра робочого об'єму знімали 50 к.с, в наш час - близько 100! Крутний момент зменшився? Ні, він теж виріс! Але змінилася моторна олива. Стали доступні кращі масла для двигуна, і, мабуть, найкращим маслом, яке можна купити - є масло Aral.

Чому моторні оливи Aral краще?

Ця фірма виробляє машинні оливи з 1929 року, а в 1939 випустила на ринок першу синтетичну оливу в світі. Зверніть увагу, коли ви читаєте у Вікіпедії статтю про моторні масла, то фраза "Перша синтетична моторна олива була розроблена в Німеччині ще в 1939 році" – ця фраза саме про фірму Aral, яка на той момент мала назву B.V. Детальніше про історію знаменитої німецької марки Aral ви можете почитати тут. З того часу виробники німецької автомобільної, промислової і с / г техніки «йшли в ногу» з технологіями виробництва мастильних матеріалів Aral. А з 90-х років вони стали доступні і в Україні. C 1999 року ми є офіційним дистриб'ютором мастильних матеріалів цієї компанії, безумовного лідера німецького ринку.

Яке масло заливати в двигун?

Яке масло заливати в двигун - є питанням не риторичним. Це вирішують інженери на етапі конструювання і тестування двигуна. Правильне масло є інтегрованою частиною мотора, пара «двигун-масло» працює разом. Тому на питання, "яке масло краще заливати в двигун", ми зможемо дати вам цілком конкретну відповідь, спираючись на рекомендації розробників двигуна вашого автомобіля. Купити моторну оливу - це найпростіше завдання. Але спочатку дамо відповідь на питання - яким оливам слід віддати перевагу при всьому багатстві вибору? Для початку про те, що являють собою автомастила з хімічної точки зору.

Що таке моторні оливи?

Моторні оливи - це суміш рідких вуглеводнів (від одного до декількох базових масел) і різних присадок. До складу всесезонних олив також входять поліпшувачі в'язкості - полімери, обсяг яких змінюється зі зниженням / підвищенням температури. Наприклад, якщо вам потрібна моторна олива 30 (в'язкість по системі SAE), то воно буде дуже густим при низьких температурах. А якщо ви виберете моторну оливу 10 (в'язкість по системі SAE), то після прогріву двигуна таке масло в двигуні станемо дуже рідким. Покращувач в'язкості не вплине на в'язкість холодного масла 10W, але при досягненні робочої температури зробить з масла 10W моторну оливу 30 або 40 (за класифікацією SAE). Як покращувачі в'язкості, так і всі присадки, які додають до базового масла нові якості або удосконалюють наявні. Це обумовлено агресивністю середовища - спалахи палива, коливання температури, продукти згоряння палива і масла, мікрочастинки металу. Тому заміна масла в двигуні є необхідним процесом очищення, свого роду звільненням від шлаків. До моменту заміни тверді частинки знаходяться в підвішеному стані. За це відповідають дисперсанти і детергенти - присадки, що працюють подібно пральному порошку. Вони запобігають агрегації продуктів згоряння і підтримують двигун в чистоті. Чим кращі масла в двигуні, тим чистіше буде двигун зсередини. Доведено часом: з маслами Aral ваш двигун буде відрізнятися блискучою чистотою всередині навіть після декількох тисяч кілометрів пробігу.

Кращі моторні оливи

Які ж масла ми можемо вважати кращими? Безумовно, ціна дає певну підказку, але не є істиною в останній інстанції. Низька ціна може служити приманкою в разі продажу фальсифікатів, занадто висока не завжди може бути виправданою з точки зору доцільності, тому вибір продавця, точніше, питання довіри до нього, є найбільш важливим. Закон фінансів звучить так - чим вище очікуваний прибуток, тим вище ризики. Заманливо купити «якісне» автоолив за низькою ціною, але ризик пошкодження двигуна від продукції низької проби, або невідповідної до даного типу двигуна, є несумісними з економічним ефектом від такої "економії". Саме тому інтернет-магазин автоолив в ідеальному випадку повинен бути магазином офіційного дистриб'ютора або імпортера. Репутація і гарантія якості важливіше сумнівних ризиків, тим більше вартість заміни масла в двигуні можна порівняти з середнім чеком однієї заправки паливом на АЗС.

Динамічна доставка автомобільного масла

Крім того, наші моторні олива може купувати вся Україна: завдяки розгалуженій мережі представників і локальних складів ми зможемо забезпечити швидку динамічну доставку в будь-яке місто країни. На відміну від інтернет-магазинів посередників, які повинні, отримавши ваше замовлення, у свою чергу замовити і отримати його від постачальника, в нашому випадку все відбувається значно швидше: ми йдемо на свій склад і відразу відвозимо товар особисто вам в руки або за допомогою служби доставки. Наш головний бізнес - гуртова торгівля та постачання на СТО, АТП і промислові підприємства в усій Україні, тому будь-яка роздрібна заявка на автомасло через інтернет є для нас легким завданням, завдяки постійній наявності істотних партій товару. Тому купити автомобільні масла у нас можна без затримок і зволікань.

Підбір і обсяг масла для двигуна

Перейдемо до конкретного авто. Робота зі збору та обробки інформації від виробників автомобілів, на щастя, вже проведена і систематизована. Крім того, вона постійно доповнюється і оновлюється. Залежно від марки, моделі, типу двигуна і року випуску масло в двигун найлегше підібрати тут. Другий спосіб - це дістати керівництво по експлуатації до вашого автомобіля (якщо воно у вас є) і знайти пункт про те, яке масло заливати в двигун. Ви там знайдете обсяги заливки - скільки масла в двигуні, коробці передач і інших агрегатах. Очевидно, ви знайдете там стандарти або допуски масел, яким має відповідати рекомендоване для вашого автомобіля масло. На нашому сайті передбачена зручна система фільтрів, в тому числі по допусках і стандартам, завдяки якій ви швидко знайдете правильні, тобто кращі оливи для вашого двигуна.

Фасовка і ціна моторних олив

Ще один важливий аспект покупки оливи для авто - зменшення ціни за літр зі збільшенням тари. У нашому інтернет магазині автоолив є всі популярні і зручні у використанні упаковування: олива 4л (стандартна тара), також недавно введена і набуває популярність упаковування моторних олив 5л. Зверніть увагу також і на більш вигідні за ціною 20 л, 60л, бочки 208л.

Аспекти підбору моторних олив

Якщо вам буде запропонований вибір з декількох моторних олив, то - це завжди повністю синтетичні моторні оливи. Про хімічну природу синтетичних олив можна почитати в нашій окремій статті. Також, при можливості вибору між маслами 10W-40 і 5W-40 ми рекомендуємо вибирати моторну оливу 5W-40. Що ж стосується інших параметрів, особливо сучасних нізкозольних і паливозберігаючих масел, то загальні рекомендації тут давати складно. Кожен випадок унікальний. Тому сміливо телефонуйте до нас в офіс за консультацією.

Наш 20-річний досвід плюс регулярні семінари з боку інженерно-технічної служби Aral в Німеччині дають нам впевненість в тому, що "Динаміка" вирішить будь-яку мастильну проблему. Більш того, якщо все ж ваш запит: «яке масло краще заливати в двигун?» Поставить нас в глухий кут, наші партнери в Гамбурзі завжди поділяться своїми знаннями та дадуть відповіді на всі ваші запитання. Саме в безпосередньому зв'язку продавця з виробником – це вагома підстава купити автомобільне масло в інтернет магазині офіційного дистриб'ютора.

Інтернет-магазин олив "Динаміка"

Дозволить не тільки дізнатися ціну масла для Вашого автомобіля, але і зручно купити моторні оливи і швидко отримати свою покупку! Впевнено скоряйте дорожню стихію з моторними оливами Aral і DynaPower!

Масла моторные для легковых автомобилей ведущих мировых производтелей.