DynaPower Antifreeze Pink G13 В асортименті бренду DynaPower з'явилась новинка - антифриз Antifreeze Pink, що відповідає найсучаснішій специфікації VW TL 744-J (G13). Даний антифриз підходить не лише для автомобілів концерну Volkswagen, але й, як мінімум всій групі VAG, куди в легковому сегменті крім Audi, SEAT та Skoda входять також Bugatti, Bentley, Porsche та Lamborghini.

DynaPower Antifreeze Pink є концентратом антифризу подовженої дії на основі етилен-гликолю, гліцерину та пакету присадок технології SI-OAT (Silicated Organic Additive Technology).

Він має відмінні властивості з переносу тепла, забезпечує надійний захист від корозії, замерзання та перегріву традиційних та повністю алюмінієвих двигунів легкових та вантажних автомобілів, стаціонарних моторів протягом тривалого періоду часу (до 5 років), ефективно запобігає утворенню відкладень в каналах системи охолодження, радіаторах та помпах.

Антифриз є доступим у 1,5л тарі. Ознайомитись детальніше із DynaPower Antifreeze Pink, а також придбати антифриз ви можете в нашому інтернет-магазині.