Нещодавно додані товари ×

Ваш кошик порожній

+38 044 501-19-52 Пн-Чт : 900–1800   Пт: 900–1700

Передзвоніть мені


DynaPower Reserve SAE 10W-50 5л

Порівняти

Напівсинтетична олива з підвищеною в'язкістю для бензинових та дизельних двигунів легкових автомобілів

1 л 163 грн
5 л 737 грн

Специфікації

ACEA A3/B3

API CF

API SM

Характеристики товару

DynaPower Reserve – напівсинтетична моторна олива з підвищеною в'язкістю для бензинових та дизельних (окрім таких, що оснащено сажовими фільтрами DPF) двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів та легкої комерційної техніки.

Рекомендується для двигунів, що працюють на зрідженому газі та авто з великим пробігом. Має високу температурну стабільність характеристик та дуже добрі антиокислювальні властивості, забезпечує надійний захист двигуна від зносу та корозії, ідеальну його чистоту.

DynaPower Basic SAE 10W-40 - олива нашої власної торгівельної марки.Високоякісне базове масло з синтетичною основою та високотехнологічні присадки забезпечують оливі DynaPower Reserve відмінні низькотемпературні властивості (температура застигання -44°C), високий рівень захисту від зносу, ефективну протидію відкладенням, нейтральність до прокладок/ущільнювачів та сумісність з біопаливом. Високе лужне число дозволяє успішно застосовувати це масло навіть якщо є ризик неякісного палива, яке містить понаднормовану кількість сірки.

Специфікації: API SM/CF, ACEA A3/B3 

DynaPower – новий бренд мастильних матеріалів. Made in Germany.

Придбати в 1 клік
Менеджер зателефонує Вам, дізнається всі деталі та допоможе оформити замовлення.
 

Відгуки

Ваш відгук для: DynaPower Reserve SAE 10W-50 5л

Оцінка: