Нещодавно додані товари ×

Ваш кошик порожній

+38 044 501-19-52 Пн-Чт : 900–1800   Пт: 900–1700

Передзвоніть мені

Трансмісійні

Фільтрувати


Трансмісійні оливи - технічна необхідність

До вибору трансмісійної оливи потрібно відноситись дуже уважно, адже цю технічну рідину можна використовувати у багатьох системах в машині. Трансмісійну оливу використовують в першу чергу в провідних мостах, роздавальних коробках, механізмі рульового управління, а також КПП.

Для найкращої експлуатації автомобіля потрібно оновлювати трансмісійне масло періодично. В першу чергу, це піклування про коробку передач, адже від того, що в неї потрапляє забруднене мастило, залежить виконання нею функцій важливих для автомобіля.

Купуючи трансмісійну оливу DynaPower - 100% німецької якості, яка відповідає світовим критеріям, ви зможете подолати тисячі кілометрів пробігу без зайвих проблем.

Для чого потрібна трансмісійна олива

Щоб дізнатись яку саме оливу вам найкраще використовувати, потрібно орієнтуватись у завданнях, які вона виконує у вашому автомобілі.

Найголовніша роль цього мастильного матеріалу - це попередження надмірного тертя запчастин, шляхом їх надійного змащування. Це також важливо для запобігання витрати енергії, яку можна зекономити в результаті комфортної роботи зубчатих передач. Ви використовуєте трансмісійну оливу завчасно, і це буде запобіжним засобом для завчасного зношування деталей автомобіля. Ви зможете як можна довше і в хорошому стані користуватись автотранспортним засобом.

Ця важлива характеристика також пов’язана з такими якостями трансмісійної оливи як рівень в’язкості і з використанням присадок. В оливі DynaPower розумно підібрані присадки, які допоможуть в компенсації недоліків великої або малої в’язкості.

Важлива характеристика трансмісійної оливи DynaPower - це термоокислення. Трансмісійна олива має бути здатною зберігати свої властивості навіть під дією досить високих температур. Цю властивість оливи можна забезпечити використанням антиокислювальних присадок. Важливо також знати, що деталі трансмісії виготовляють з таких матеріалів як сталь, латунь або інші сплави та метали, а їм необхідно забезпечити захист від корозії. Тому важливою якістю трансмісійної оливи якраз і має бути властивість попереджувати корозію. З цією метою до складу олив DynaPower входять спеціальні речовини, які мають назву інгібітори. Інгібітори допоможуть уникнути механізмам трансмісії ржавіння.

Коли автомобіль знаходиться в русі, трансмісійна олива перемішується і тому неминуче утворюється піна. Кількість утворюваної піни буде залежати від якості оливи і хімічного складу базового масла, а також присадок. Може відбуватись наступним чином: надмірна кількість піни призводить до того, що деталі будуть змащуватись не оливою, а сумішшю, що складається з повітря з маслом. Це дуже негативно впливає на агрегат і скорочує його термін придатності.

Ознайомтесь з деталями на пакуванні

Для того, щоб правильно обрати трансмісійну оливу, яка буде якнайкращою для вашого автомобіля, спочатку ознайомтеся з інструкцією на пакуванні оливи DynaPower. На самій пляшці як правило визначені кращі варіанти використання трансмісійних олив.

Категорично не схвалюється використовувати трансмісійні оливи, які знаходяться на нижчому рівні, тобто нижчого класу ніж ті, що рекомендовані виробником. В іншому разі додаткові грошові витрати вам гарантовані.

Проста класифікація трансмісійних олив

Щоб класифікувати трансмісійні оливи, потрібно багато важливих критеріїв, та найважливіші це:

  • сезон використання і в’язкість;
  • властивість базового масла, яке може бути мінеральним, синтетичним і напівсинтетикою);
  • вид коробки передач.

Важливо додати, що трансмісійні оливи важливо використовувати найкращої якості, наприклад оливи DynaPower - вона має високі технічні характеристики. Якщо нехтувати нею, то це збільшує ризик погіршення технічного стану вашої автівки.

Вибір оливи високої якості компенсує ваші витрати надійною роботою автомобіля. Замовляйте трансмісійну оливу DynaPower, адже ці оливи рекомендують кращі світові бренди.