Нещодавно додані товари ×

Ваш кошик порожній

+38 044 501-19-52 Пн-Чт : 900–1800   Пт: 900–1700

Передзвоніть мені

Для мостів/ редукторів

Фільтрувати


Де застосовують редукторні оливи?

Редуктор моста призначений для зниження швидкості в трансмісії й передачі руху на ведучі колеса. У цьому важливому для автомобіля механізмі знаходиться також диференціал, який відповідає за пропорції розподілення обертального руху. Коли ми користуємось автомобілем, то в результаті його експлуатації зуби редуктора поступово стираються. При русі вони обертаються і постійно контактують один з одним. Особливо це відноситься до шестерні заднього редуктора, який є найбільш перенавантаженим механізмом автомобіля. Дуже важливим в такому випадку є використання трансмісійної оливи, а також дотримання рекомендацій виробника транспортного засобу.

Крім вибору вдалого бренду оливи, з хорошими характеристиками, важливо здійснювати й інші запобіжні заходи. Час від часу потрібно перевіряти чи не витікає олива з механізму. Коли олива витікає з редуктора, то це означає, що не змінені сальники, і рідка олива може витекти. Якщо цього запобіжного засобу вчасно не зробити, то замість масла в механізмі може опинитись пісок і пил. А це як правило призводить до зношення механізмів редуктора.

Щоб зношення не було, потрібно підібрати оливу для редукторів, наприклад бренду DynaPower. Їх виготовляють і розливають тільки у Німеччині. Якість олив DynaPower відповідає світовим критеріям якості. Оливи DynaPower рекомендують для світових автобрендів.

DynaPower презентує серію олив для редукторів, які мають дуже високі експлуатаційні характеристики. Змащування може відбуватись за циркуляційною системою, розбризкуванням, змащуванням, шляхом занурення механізму в оливну вату.

Оливи німецького бренду створені на основі дуже якісного мінерального мастила, з додаванням збалансованої кількості присадок сірко-фосфорного типу. Використання присадок надає оливі такі важливі якості як антизадирність та протизношуваність. Крім того присадки забезпечують високу несучу здатність мастила для редуктора, а також здатність модифікувати тертя. Це допомагає знизити витрати енергії автомобіля. Завдяки використанню присадок в оливі зменшується температура в її об’ємі.

Оливи DynaPowe стійки до окислення і разом з тим вони хімічно не розкладаються. Це захищає їх від ржавіння, корозії і інших зношувальних ефектів. 100% німецька якість олив забезпечує здатність водовідділення, в редукторах також не утворюється піна під час роботи механізму, що є також дуже важливою характеристикою оливи.

Трансмісійні оливи для редукторів можна використовувати для усіх видів редукторів. Олива необхідна циліндрично-прямозубим, косозубим, конічним зубчатим передачам, які є в індустріальному обладнанні.

Важливі характеристики оливи для редукторів

Олива має таку важливу характеристику як зменшення зносу підшипників і зубів шестерень, чому сприяє висока несуча здатність і антифрикційні характеристики. Оливи для редукторів не дають утворюватись поверхневій втомленості й мікропітінговій корозії.

Невисокий стартовий обертаючий момент з низькою температурою та властивість зберігати свої мастильні властивості при високих температурах забезпечують в’язкісно-температурні властивості, які має базова олива.

Протизношувальні властивості трансмісійної оливи для редукторів сприяє тому, що знижуються експлуатаційні витрати, а термін продуктивної служби редуктора збільшується.

Якщо деталі механізму виготовлені із кольорових металів, то інгібітори корозії захищаються їх, навіть тоді, коли на них потрапляє вода.

Оливи для редукторів мають уже хороші антиокислювальні властивості і термічну стійкість, це забезпечує протистоянню утворень шкідливих продуктів окислення. Такі властивості мають ефективну мастильну дію протягом дуже тривалого терміну експлуатації автомобіля.

Оливи не шкодять і виявляють сумісність з лаковим покриттям поверхонь механізмів.Редукторні оливи DynaPower водовіддільні та антипінні.

DynaPower – власний бренд компанії Dynamica.100% німецька якість рекомендована для автомобілів світових марок.