Нещодавно додані товари ×

Ваш кошик порожній

+38 044 501-19-52 Пн-Чт : 900–1800   Пт: 900–1700

Передзвоніть мені

Промислові

Фільтрувати


Промислові оливи використовують для забезпечення зниження тертя та профілактики зношення деталей металорізальних станків, пресів та іншого обладнання, яке використовують у промисловості. Промислові оливи, крім того, забезпечують захист важливих деталей механізму від корозії. Використання промислової оливи сприяє очищенню поверхні, яка піддається тертю від забруднень. Промислові оливи також повинні бути не токсичними, мати приємний запах. Оливи для промислових потреб як правило використовуються в місцях підвищеного температурного режиму й тиску, вони контактують з різноманітними деталями.

Фізико-хімічні властивості олив

Кожна олива має певний спектр застосування, тому різні види оливи мають відмінні характеристики. Найважливішою є в’язкість цієї технічної рідини. Вона визначає силу опору масляної плівки розриву. Дуже міцна плівка на поверхні тертя створює ущільнення кілець в циліндрах, тому потрібні мінімальні витрати оливи на угар. Такі властивості оливи оцінюються індексом в’язкості. Ця величина відносна і вона показує ступінь зміни в’язкості в залежності від температури. Індекс в’язкості потрібно враховувати якщо використовувати оливу у різні пори року.

Температура замерзання – це дуже важлива характеристика оливи, вона являє собою гранично допустиму температуру, при якій технічна рідина втрачає рухливість. Олива, яка має температуру замерзання -15 градусів і вище, відноситься до літніх. Якщо ж -20 і нижче, то це зимова олива.

Протизносні властивості – це здатність оливи зменшувати інтенсивність тертя деталей, в результаті чого деталі менше зношуються та знижується витрата енергії на запобігання тертю.

Олива має проти окислювальні властивості, які в повній мірі визначають її стабільність. Від цих властивостей залежить термін роботи оливи в двигуні, а також здатність цієї технічної рідини зберігати первинні властивості та протистояти зовнішнім шкідливим впливам. Стійкість промислової оливи до окислення збільшується при використанні в мастильному матеріалі антиокислювальних присадок.

Присадки використовують для надання оливам нових властивостей або зміни вже наявних властивостей промислових олив. Присадки збільшують антиокислювальні властивості оливи. Це сприяє захисту металічних поверхонь від корозії, а також сприяє зниженню відкладення продуктів окислення на металічних поверхнях, покращує мастильні властивості олив, знижує температуру при якій олива застигає та запобігає утворенню піни.

Використання промислових олив

Індустріальні оливи – це дистилятні оливи малої та середньої в’язкості. Їх, як правило, використовують у вузлах тертя верстатів, текстильних машин, вентиляторів, насосів, а також іншого обладнання. Їх також можна використовувати як гідравлічну рідину, базову оливу для виробництва пластичних змащувальних рідин.

Індустріальні оливи мають забезпечити зниження тертя та зносу деталей верстатів, пресів і іншого промислового обладнання. Разом з тим, індустріальна олива повинна відводити тепло від вузлів тертя, захищати від корозії, очищувати поверхні від забруднення, не допускати піноутворення в результаті впливу повітря.

В умовах використання промислові оливи дуже часто піддаються впливу високих температур та тиску, контактують з різноманітними металами, повітрям, водою та іншими агресивними середовищами. Саме тому в період експлуатації олива окислюються – підвищується в’язкість, кислотне число, корозійна активність, вони забруднюються продуктами зносу, погіршується фільтрування, з’являється вода та ще багато чого іншого. Тому використовувати якісні оливи дуже важливо. Професійні оливи – це DynaPower.

Промислові оливи DynaPower виготовляють у Німеччині. Їх якість відповідає високим німецьким стандартам, та мастильні матеріали рекомендовано використовувати для світових марок авто. DynaPower – це 100% німецька якість, якою ви будете задоволені.