Нещодавно додані товари ×

Ваш кошик порожній

+38 044 501-19-52 Пн-Чт : 900–1800   Пт: 900–1700

Передзвоніть мені

Вантажні

Вантажні оливи DynaPower

Моторна олива для вантажного двигуна – основа довговічності автомобіля. Такі машини працюють в більш складних умовах, порівняно з легковими. Нюанси внутрішньої будови автомобіля обумовлюють особливості догляду та підбору засобів для ефективної роботи. Оливи DynaPower є відмінним рішенням для вантажних автомобілів, тому що забезпечують весь необхідний захист для машини.

Не зважаючи на менші навантаження і більш вузький діапазон оборотів, витрати палива вантажних машин набагато вищі. Це є основною причиною великої кількості сажі, що утворюється в процесі роботи. Тому вимоги до складу олив і до присадок, які в них містяться, досить високі. Вантажні оливи зазвичай містять на 20-30% більше присадок, ніж легкові і це є важливим фактором при виборі підходящого засобу. Вантажні оливи DynaPower складаються тільки з високоякісних базових мастил і присадок, які захищають двигун, підвищують його зносостійкість і продовжують життя вашого автомобіля.

Вантажні оливи DynaPower виробляються і розливаються виключно на заводах Німеччині, які мають понад 100 років досвіду у виготовленні мастильних матеріалів, які відповідають всім стандартам галузі. На заводах Нижньої Саксонії вони проходять ретельну перевірку і контроль на всіх етапах виробництва. Це зводить до мінімуму можливість отримати продукцію, що не буде мати відповідні ознаки якості. Більше того, уся продукція сертифікується відповідно до світових стандартів якості. Вантажні оливи DynaPower гарні не тільки на папері, а й у дії. Це підтверджують світові автомобільні бренди, які регулярно використовують продукцію DynaPower.

Вантажні автомобілі мають досить великий пробіг, тому деталі таких моторів зношуються набагато швидше, ніж легкових. Додайте до цього запиленість і фізичний стан доріг, пересування на низьких передачах, різні ушкодження тощо. У результаті всього цього, замінювати масло в вантажних автомобілях необхідно вдвічі частіше. Важливо пам᾽ятати, що вантажне мастило повинно максимально підходити і доповнювати роботу автомобіля. Саме мастильні матеріали – головний помічники і захисники двигуна. При активній роботі машини, так само як і при тривалих перервах, мастило не повинно призводити до корозії деталей. Вантажні оливи DynaPower – їх фізико-хімічні властивості й автоматизований процес блендінга, гарантує високі експлуатаційні показники, забезпечує захист і відповідність заявленій специфікації.

Що важливо пам᾽ятати при виборі вантажного мастила для машини?

У сучасному світі асортимент продукції дуже різноманітний, і загубитися або заплутатися в ньому досить легко. Та що далеко ходити, види та характеристики вантажних олив від DynaPower можна вивчати, щонайменше, кілька годин. Щоб полегшити цей процес варто звернутися до фахівця за підказкою або скористатися фільтром на сайті. Щоб спростити процес підбору мастила, не забувайте про два важливі пункти:

1. Уважно прочитати інструкцію до автомобіля та орієнтуватися на рекомендації виробника. Це багато в чому полегшить ваш вибір і допоможе виділити головні критерії конкретно для вашого автомобіля.

2. Враховувати склад і співвідношення базових олив і присадок. Нагадаємо, що в мастилах для вантажних автомобілів кількість присадок має бути більшою, ніж в легкових олив. Це допоможе двигуну працювати тихіше, якісніше і довше.

Вантажні мастила DynaPower рекомендовані до використання для автомобілів світових брендів, тому щомастильні матеріали бренду поєднують в собі традиційно високу німецьку якість. DynaPower – бренд, якому довіряють і він повністю виправдовує цю довіру.