Нещодавно додані товари ×

Ваш кошик порожній

+38 044 501-19-52 Пн-Чт : 900–1800   Пт: 900–1700

Передзвоніть мені

Легкові

Для тривалої та якісної роботи двигуна будь-якого легкового автомобіля необхідно використовувати правильно підібрану і якісну оливу. Взаємна відповідність конструкції двигуна, умов його експлуатації і властивостей масла - важливий гарант надійності і довговічності роботи двигуна і, відповідно, всієї машини. Легкові оливи DynaPower відрізняються від будь-яких інших, перш за все, складом. Всі моторні оливи бренду складаються з базових синтетичних олив високої якості і поліпшують їх властивості - пакет присадок. Мастильні матеріали DynaPower є високоякісним продуктом, який використовують для авто світових автомобільних брендів по ряду причин.

Чому варто вибрати DynaPower?

  1. Німецька якість говорить сама за себе. Усі масла виробляються і розливаються тільки на німецьких заводах у Нижній Саксонії. Мастильні матеріали виготовляються відповідно до німецьких стандартів якості. Тому ми гарантуємо 100% якість.
  2. Вся наша продукція сертифікована та відповідає світовим стандартам якості. Усі легкові оливи DynaPower проходять ретельну перевірку на всіх етапах виробництва та реалізації, що знижує ризик отримати низькоякісну продукцію.
  3. Оливи бренду використовують світові автомобільні бренди, що ще раз підкреслює якість продукції DynaPower, гарантує високу продуктивність та зносостійкість.

Легкова моторна олива може довго виконувати свої функції, забезпечуючи надійну роботу двигуна, тільки при точній відповідності його властивостей тим термічним, механічним і хімічним впливам, яким олива піддається в системі двигуна і на поверхні змащених і охолоджених деталей. Спеціальні речовини в складі легкових олив DynaPower оберігають двигун від нагару і відкладень. Таким чином, двигун залишається чистим, захищеним і працює тихіше. Окрім того, наші легкові оливи не призводять до корозії деталей двигуна ні в процесі роботи, ні при тривалих перервах. Також продукція DynaPower зменшує тертя, запобігає появі шлакових відкладень і відводить тепло, що продовжує життя вашому мотору.

На що звернути увагу при виборі масла для легкового автомобіля?

Неправильний вибір моторного масла може призвести до утворення шлаків у двигуні, витоку ущільнювачів, утворенням на поверхнях деталей, і в результаті – до поломки двигуна. При виборі звертайте особливу увагу на:

  • те, що написано в рекомендаціях з експлуатації автомобіля. Залежно від вказівок виробника, підбирайте відповідну масло. З таких умов імовірність помилки буде мінімальною.
  • є міфам, на кшталт «чим більше в’язкість масла, тим товщі масляні плівки утворюються в парах тертя, тим краще вони захищають від зносу». Є певна оптимальна товщина масляного шару, при якій втрати будуть мінімальними. Як тонша, так і більш товста плівка призведуть до зниження потужності двигуна й зростання витрати палива. Отже, ефективна потужність мотора та його економічність при оптимальній товщині плівки будуть максимальними. І оптимальна товщина шару масла – своя для кожного режиму. Більше того, вона залежить від конструкції та реального стану мотора.
  • не забувайте вчасно перевіряти рівень масла та міняти його при першій необхідності. Це забезпечить довгу та надійну роботу вашого мотора.

Найголовніше – обирайте тільки офіційного дистриб'ютора, в якості продукції яких ви впевнені. І пам'ятайте, що легкова олива DynaPower - надійний високоякісний захист німецької якості для двигуна.