Нещодавно додані товари ×

Ваш кошик порожній

+38 044 501-19-52 Пн-Чт : 900–1800   Пт: 900–1700

Передзвоніть мені

Обслуговування ланцюга

Фільтрувати


Як довго ви будете використовувати ланцюг вашого транспортного засобу, залежить від умов його використання. Завдяки правильному підбору матеріалів для його обслуговування можна збільшити термін його експлуатації. Першочергову роль відіграє правильне змащування ланцюга.

Перед змащуванням ланцюга краще очистити його від забруднень. Для цієї цілі потрібно використовувати засоби для очищення ланцюгів, які знежирюють та видаляють рештки жирів й бруду з ланцюгів будь-якого мототранспорту.

Якщо після очищення ланцюг не змастити оливою, яка спеціально призначена для обслуговування ланцюгів, то термін його експлуатації значно зменшиться, стане неприємним звук, який ви будете чути під час роботи транспортного засобу, на ланцюзі буде скупчуватись пил, пісок та інші забруднення.

Характеристика матеріалів для обслуговування ланцюга

При використанні мастил для обслуговування ланцюга транспортний засіб буде працювати довше і робота його буде надійною, тому що оливи мають такі характеристики:

  • Захист ланцюга. Мастильні матеріали мають забезпечити захист ланцюга від зносу та негативного впливу навколишнього середовища. Також важливо захистити ланцюг від корозії й вологи.
  • Збільшення терміну придатності ланцюга. Використовуючи надійні та якісні оливи для обслуговування ланцюга транспортного засобу ви зможете бути впевненим, що ланцюг не вийде зі строю раніше терміну і в його роботі не виникне проблем.
  • Запобігання шуму ланцюга. Без спеціальної оливи ланцюг може утворювати шум, який не сподобається ні вам, ні оточенню. Використання оливи для обслуговування ланцюга знімає цю проблему й ваш мотоцикл буде працювати безшумно та без проблем.
  • Збільшення потужності. Олива, яку ви будете використовувати для змащення ланцюга допоможе вам зменшити втрату потужності через зменшення тертя ланцюга.
  • Залишається на ланцюзі за будь-яких умов. Навіть в екстреній ситуації використання, яка може виникнути на дорозі, ви можете бути впевненим, що олива залишиться на ланцюзі та буде захищати його від негативного впливу агресивного середовища.
  • Не впливає на інші механізми вашої техніки.

До вищезазначених характеристик засобу для обслуговування ланцюга потрібно також визначитись, в яких умовах ви будете використовувати свій транспортний засіб. Треба зазначити, що оливи, які використовують в умовах бездоріжжя заведено позначати на етикетці «Off Road», а оливи з позначкою «Road» можна використовувати у звичних умовах.

Що потрібно робити, перед нанесенням оливи на ланцюг?

Для цього потрібно виконати декілька простих дій:

  • За допомогою спеціального очищувача ланцюга потрібно добре промити ланцюг, після чого, використовуючи порохотяг або фен потрібно продути усі складові частини механізму.
  • На внутрішню сторону ланцюга, обертаючи ведуче колесо, рівномірно розподілити оливу по всій поверхні, яку треба змастити.
  • Для того, щоб олива добре проникла в середину ланок ланцюга, рекомендується не здійснювати поїздок протягом хоча б двох годин.

Оливу випускають у вигляді спрею, що допомагає обмежувати інтенсивність розбризкування оливи.

Оригінальні оливи IPONE для обслуговування ланцюга – це 100% гарантія французької якості. Їх можна використовувати для мототехніки усіх світових брендів. Оливи IPONE – це професійний догляд за деталями мототехніки та за зовнішнім виглядом.