Нещодавно додані товари ×

Ваш кошик порожній

+38 044 501-19-52 Пн-Чт : 900–1800   Пт: 900–1700

Передзвоніть мені

Скутери

Фільтрувати
100% синтетика IPONE Katana Scoot 5W40 1л IPONE Katana Scoot 5W40 1л
353грн
100% синтетика IPONE Scoot Run 2 1л IPONE Scoot Run 2 1л
323грн
100% синтетика IPONE Scoot Run 2 полуниця 1л IPONE Scoot Run 2 полуниця 1л
338грн
IPONE Scoot City 1л IPONE Scoot City 1л
273грн
IPONE Self Oil 1л IPONE Self Oil 1л
223грн


Оливи IPONE для скутерів

Сьогодні існує безліч пропозицій для скутерів. Залежно від стану самого агрегату, активності його використання, зношеності деталей тощо, ви можете вибрати мінеральну, синтетичну або напівсинтетичну оливу. Такий великий діапазон пропозицій не дивний, адже масло для скутера має забезпечувати стабільну роботу зчеплення, яке працює в масляній ванні, зводити до мінімуму утворення диму, добре змащувати і захищати пари деталей, що труться. Тому до скутерів застосовують спеціальні оливи.

Усі скутери можна розділити по типу двигуна на дві великі групи: двотактні і чотиритактні. За таким же принципом поділяються і моторні оливи для них – на двотактні (2Т) і чотиритактні (4Т) відповідно. Оливи IPONE для скутерів пропонують широкий вибір мастильних матеріалів, які відрізняються якістю і надійністю. Застосовуючи нашу продукцію, у камері згоряння, на свічці і вихлопних трубах, буде утворюватися значно менше нагару, а значить ваш мопед буде набагато менше диміти.

Тип оливи повинен максимально відповідати не тільки вашому двигуну, але і стилю водіння. Французький бренд IPONE всього за 10 років після створення підкорив французький ринок мастильних матеріалів для мототехніки. Продукцію бренду застосовують учасники світових мототурнірів, вона надійно захищає двигун при будь-яких умовах, різких перепадах і ще жодного разу не підводила своїх гонщиків.

Найнебезпечніший ворог вашого мотора – це нагар. Він створює додаткове навантаження на компресійні кільця і ускладнює їх роботу, осідаючи на поршнях і самих кільцях. Це призводить до зниження потужності двигуна і засмічення мотора твердими відкладеннями, які в подальшому можуть спровокувати серйозні ушкодження. Саме тому важливо використовувати тільки високоякісні мастильні матеріали, які будуть попереджати виникнення нагару і захищати ваш мотор від шкідливих впливів. Оливи IPONE для скутерів покликані надійно змащувати деталі, оберігаючи їх, в тому числі, і від корозії.

На нашому сайті представлений широкий вибір напівсинтетичних і синтетичних моторних олив для скутера, які мають свої переваги. Синтетична олива для скутера IPONE має відмінні захисні якості і не боїться нагару. Підходить для поїздок в екстремальних робочих і погодних умовах, наприклад при -30°С. Важливо пам’ятати, що в умовах роботи при високій температурі, краще працює олива з більш високим індексом в’язкості.

Напівсинтетичні оливи для скутера IPONE стануть відмінним рішенням для щоденної їзди. Таке мастило буде охороняти від зносу і зберігати двигун чистим, не пускаючи дим при згоранні. У сучасних скутерах з 4-х тактними двигунами застосовуються спеціальні напівсинтетичні оливи з високою стабільністю якостей, низьким показником витрат і «миючими» якостями.

Моторні оливи IPONE для скутерів формують захисну плівку на деталях вашого мотора і продовжують ресурс двигуна, а значить, зберігають ваш комфорт, безпеку і якість пересування. Не зважаючи на бурхливий розвиток авто і мото індустрій, не варто думати, що ваш скутер не потребує постійного догляду. Важливо пам’ятати, що спеціалізація існує не просто так, і необхідно вибирати оливи, які підходять для скутерів (з відповідним набором базових мастил і присадок), а не для іншої техніки.

Що б уникнути неприємного досвіду, варто вибирати оливу, спираючись на рекомендації виробника та професіоналізм постачальників мастильних матеріалів. Моторні оливи IPONE стануть відмінним і надійним рішенням для вашого скутера.