Кошик

Про нас

Про компанію
Динаміка

«Динаміка» працює на українському ринку мастильних матеріалів з 1999 року. Метою створення компанії було виведення на український ринок знаменитого німецького бренду Aral. Відтоді ми продаємо масло… Однак це надто вузький опис нашої діяльності. В ширшому сенсі наша робота – це міжнародна торгівля та всеукраїнська дистрибуція. Також ми надаємо широкий спектр послуг: від технічних консультацій до інвестицій в автосервіс. А головне – безперервний розвиток. Інакше як можна займатись однією справою понад 25 років, в той час як все навколо змінюються безперервно. Змінюємося й ми!

Наша місія

Ми – постачальник якісних мастил. З нами моторесурс вашої техніки буде максимальним. Яким би не був Ваш бізнес – автосервіс, перевезення, виробництво чи сільське господарство – зосередьтесь на його вдосконаленні. А забезпечення якісними мастильними матеріалами візьмемо на себе ми.

Наші цінності

Чесність. Завдяки чесності та порядності у ставленні до наших клієнтів ми залишаємось на ринкую так довго.

Безперервний розвиток. Наша фундаментальна цінність, яка знаходиться в нашій ДНК. Втім, ми правильно назвали компанію!

Вибагливість. Ми ставимо амбітні цілі і знаємо лише один шлях до успіху – закотити рукава і працювати. Без труда нема плода.

Наші рішення

Задля досягнення нашої місії ми розширюємо асортимент. Ми починали з одного бренду, зараз маємо шість марок мастильних матеріалів плюс фільтри для мотоциклів. Ми впроваджуємо нові IT-рішення та постійно вчимося.

Про нас1300+ тонн щорічний збут масла

Про нас2500+ оптових клієнтів

Про нас1800+ роздрібних клієнтів онлайн

Про нас22 роки роботи з німецьким ARAL

Про нас8 брендів – офіційний дистрибьютор

Про нас3 власних торгових марки

Історія компанії

1999 рік

Створення компанії «Динаміка» з метою виведення на український ринок знаменитого німецького бренду Aral. Відтоді ми залишаємось офіційним дистриб’ютором Aral в Україні. Насправді історія компанії, а точніше наш досвід в роботі з мастильним матеріалами почався ще раніше: в 1993 році засновник та кілька співробітників, які до тепер працюють в одній команді, почали працювати в компанії, яка на той час було дистриб’ютором Shell. А перший контакт з експортним відділом мастильних матеріалів Aral в Бохумі, який поклав початок майбутньої багаторічної співпраці, відбувся в 1998 році.

2002 рік

Акції акціонерного товариства Aral було придбано корпорацією British Petroleum. Для нас це був виклик, оскільки справа стосувалася в першу чергу більшого бізнесу – мережі АЗС Aral в Німеччині, що налічувала понад 2500 станцій та була найбільшою на німецькому ринку. Проте наше бачення розвитку мастильного бізнесу та послідовність у просуванні бренду Aral на українському ринку сприяли рішенню Deutsche BP продовжити з нами дистриб’юцію Aral через відділ експорту мастил в Гамбургу.

2009 рік

В середині 2000-х ми активно пішли в нову для себе область – масла для мотоциклів, а в 2008 році досягли рекордного для себе обсягу збуту в 30 тон. Проте відбулись зміни, що стали для нас спочатку несподіванкою, а потім – можливістю для розвитку. В корпорації BP вирішили припинити виробництво продукції для мотоциклів під маркою Aral. Але ми вирішили не залишати цей ринок. З тих пір ми маємо в своєму портфоліо прекрасний преміум-бренд – мастила IPONE для мотоциклів.

2010 рік

Ми продовжили диверсифікацію та стали дистриб’ютором ще одного якісного бренду мастильних матеріалів – OMV з Австрії. Це був для нас новий досвід, що дозволив вчитися і розвиватись. Компанія OMV в Австрії була дуже схожа на Aral в Німеччині. Теж марка № 1 в мережі заправних станції та теж виробник мастил преміум-якості. Пізніше наприкінці 2013 року мастильний бізнес OMV було продано російській корпорації Lukoil. Але ми встигли долучитися до передового досвіду ще однієї європейської фірми, який потім знадобився нам в розробці власної торгової марки.

2012 рік

Ми стали найкращим дистриб’ютором Aral за межами Німеччини. Це досягнення було здобуто за рахунок високої компетентності та наполегливій праці. На той час, втім як і зараз, збут мастильних матеріалів Aral здійснювався переважно на внутрішньому німецькому ринку. Експорт відбувався в обмежене коло країн світу, де місцеві дистриб’ютори змогли донести споживачам цінність бренду made in Germany. Ми довгий час були серед кращих, а в 2012-му стали першими.

2014 рік

Здійснюється наша давня мрія. Ми реєструємо власну торгову марку DynaPower. Походження назви просте й лаконічне: Dyna – означає “Динаміка”, а Power – це сила, енергія. Віддані свої місії пропонувати лише продукцію найвищої якості, ми не пішли на компроміси, а знайшли партнера в головній автомобільній країні Європи – Німеччині. Наш виробник з Нижньої Саксонії знається на цій справі добре. Вони займаються мастилами біля 100 років!

2018 рік

Український ринок, на тлі військової агресії з боку РФ та тимчасового послаблення економіки, входить в зону зрілості. Вижити можуть лише системні компанії. Ми докладаємо великих зусиль, щоби стати більш ефективними. На нас звертають увагу лідери українського масляного ринку і от ми стаємо частиною збуту великої французької корпорації Total. Це знову – виклик, знову навчання, і знову – досвід. Хоча ми маємо обмежену територію (Київська та Чернігівська області), співпраця з брендами Total та Elf дозволяє нам суттєво поглибити нашу долю на українського ринку.

2019 рік

Не зупинятися, спостерігати за галуззю та розвиватися разом з нею – така модель поведінки поступово стає пріоритетною. Ми відкрили для себе новий бренд німецьких мастильних матеріалів ROWE і навіть пошкодували, що не зробили це раніше. ROWE, на противагу давнім німецьким підприємствам, досить молода, проте дуже амбітна німецька фірма. І головне – це не просто бренд, а виробник. Такого асортименту, особливо в нішових напрямках, як оливи для автоматичних коробок передач, антифризи, спеціальні рідини, тощо, ви не знайдете у інших, навіть дуже відомих марок.

2019 рік

Наша любов до мотоциклів проявилась у співпраці ще з одним брендом – це фільтри MIW японської корпорації Meiwa. Meiwa працює в цій галузі з 60-х років, і зараз знаходиться в процесі активного глобального розвитку. Мета компанії – вийти для нові для себе ринку збуту в Європі, Азії та Америці. Для нас, а в першу чергу для наших клієнтів, це зручність та комфорт: відтепер і преміум-мастила IPONE, і високоякісні фільтри MIW для мотоциклів можна отримати з одних рук. MIW – це продукція рівня OEM за привабливою ціною.

Наша команда

Дінамика. Масла Aral, Rowe, Total. Elf, Ipone, DynaPower

Богдан Маланюк 
Директор

Керівник і засновник підприємства. “В маслі” з 1993 року. Динозавр галузі.

Дінамика. Масла Aral, Rowe, Total. Elf, Ipone, DynaPower

Руслан Потримайло
Комерційний директор

Головний тренер команди продавців та її системний інтегратор.

Aral, Total, Elf, DynaPower, Rowe, Ipone

Юрій Маланюк
Заступник директора

(067) 466-76-06

Помічник керівника, ще один представник масляних спеціалістів 90-х.

Aral, Total, Elf, DynaPower, Rowe, Ipone

Володимир Дем’яненко
Відділ промислових мастил

(067) 316-95-89

Вам потрібно купити промислові масла? Володимир допоможе.

Роман Шевцов (Aral, DynaPower, Rowe, Total, Elf, Ipone)

Роман Шевцов
Київ

(067) 218-16-79

Якщо вам потрібно купити Aral, IPONE, ROWE, Elf, Total, DynaPower в Києві, звертайтесь до Романа.

Aral, Total, Elf, DynaPower, Rowe, Ipone

Юрій Брук
Київ

(067) 352-99-62

Якщо вам потрібно купити Aral, IPONE, ROWE, Elf, Total, DynaPower у Києві, звертайтесь до Юрія.

yuri zakorko

Юрій Закорко
Київ

(067) 406-07-06

Якщо вам потрібно купити Aral, IPONE, ROWE, Elf, Total, DynaPower у Києві, звертайтесь до Юрія.

Кадімов (Aral, DynaPower, Rowe, Total, Elf, Ipone)

Костянтин Кадимов
Дніпро

(067) 320-45-46

Якщо вам потрібно купити Aral, IPONE, ROWE, DynaPower в Дніпрі, звертайтесь до Костянтина.

dmytro shevchenko

Дмитро Шевченко
Чернігів

(067) 446-43-03

Якщо вам потрібно купити Aral, IPONE, ROWE, DynaPower, Elf, Total в Чернігові, звертайтесь до Дмитра.

Дінамика. Масла Aral, Rowe, Total. Elf, Ipone, DynaPower

Андрій Белегай
Львів

(067) 671-17-16

Якщо вам потрібно купити Aral, IPONE, ROWE, DynaPower у Львові, звертайтесь до Андрія.

Дінамика. Масла Aral, Rowe, Total. Elf, Ipone, DynaPower

Дмитро Прокопчук
Одеса

(067) 500-07-70

Якщо вам потрібно купити Aral, IPONE, ROWE, DynaPower в Одесі, звертайтесь до Дмитра.

Дінамика. Масла Aral, Rowe, Total. Elf, Ipone, DynaPower

Сергій Рачкелюк
Харків

 (067) 335-25-19

Якщо вам потрібно купити Aral, IPONE, ROWE, DynaPower в Харкові, звертайтесь до Сергія.

Дінамика. Масла Aral, Rowe, Total. Elf, Ipone, DynaPower

Роман Іванов
Хмельницький, Вінниця

 (067) 211-36-00

Якщо вам потрібно купити Aral, IPONE, ROWE, DynaPower у Хмельницькому, звертайтесь до Романа.

Aral, Total, Elf, DynaPower, Rowe, Ipone

Василь Харитонов
Черкаси

 (067) 464 01 03

Якщо вам потрібно купити Aral, IPONE, ROWE, DynaPower у Черкасах, звертайтесь до Василя.

Дінамика. Масла Aral, Rowe, Total. Elf, Ipone, DynaPower

Олександр Рибалко
Полтава

(067) 217-74-66

Якщо вам потрібно купити Aral, IPONE, ROWE, DynaPower в Полтаві, звертайтесь до Олександра.

Aral, Total, Elf, DynaPower, Rowe, Ipone

Павло Гудим
Суми

 (050) 464 01 20

Якщо вам потрібно купити Aral, IPONE, ROWE, DynaPower у Сумах, звертайтесь до Павла.

photo_2023-12-19_12-42-20

Сергій Дядюн
Київ

 (067) 112-43-71

Якщо вам потрібно купити Aral, IPONE, ROWE, Elf, Total, DynaPower у Києві, звертайтесь до Сергія.

oleksiy-nikulyak-200x200

Олексій Нікуляк
Івано-Франківськ

(067) 443-38-14

Якщо вам потрібно купити Aral, IPONE, ROWE, DynaPower в Івано-Франківську, звертайтесь до Олексія.

viktoriia_gorbatko

Вікторія Горбатко
Національні мережі та АЗС

(063) 181 43 11

aral banner

Про Aral

aral big
Сертифікат Aral 2024

Паливна мережна №1 в Німеччині з давніми традиціями та високою лояльністю споживачів. За даними одного з соціологічних досліджень логотип Aral – синій ромб з білими літерами – відомий 98% населення ФРН. Зараз марка Aral належить корпорації BP. А починало свій шлях підприємство понад 100 років тому – в далекому 1898 році. Мастильні матеріали Aral традиційно виготовляються тільки в Німеччині та переважно для німецького ринку. Aral – це якість преміум-класу, перевірена часом. Якщо ви любите свій автомобіль та піклуєтесь про його довгий строк служби, вибір Aral буде безпомилковим. Aral – блакитна кров вашого двигуна.

ipone banner

Про Ipone

IPONE Logo
ipone-sertificate-2022

Любов до мотоциклів – в ДНК цієї передової французької фірми. Важко знайти іншу компанію, яка би випускала виключно масла для мотоциклів. Така вузька спеціалізація дає відмінний результат. І це не лише широкий спектр моторних олив, але й засоби для догляду, мастила для ланцюгів, спеціальні рідини та багато іншого. Моторні мотомасла IPONE, особливо повністю синтетичні лінійки Stroke 4 та Katana, готові витримувати будь-які навантаження. Підтвердженням цьому є активна участь IPONE в мотоспорті: як у спонсорстві світових змагань, так і в підтримці окремих гонщиків. З маслом IPONE – ти чемпіон!

dynapower banner

Про DynaPower

DynaPower Logo
sertificate dynopower

Бренд DynaPower – це наш власний погляд на те, як можна стати ближчим до споживача. Там де потрібно, ми робимо речі простішими. Там, де місця для компромісу нема, ми робимо все на найвищому рівні. В питанні якості компромісу бути не може. Це наша філософія. Саме тому ми виготовляємо наші мастила не там, де дешевше, а там, де найкраще – в головній автомобільній країні Європи, де швидкість на автобанах обмежена лише потужністю вашого двигуна. Німці розуміються на автомобілях і на догляді за ними. І от цей досвід та компетенцію разом з продукцією DynaPower ми несемо людям. DynaPower – це свіжа кров для вашого авто.

total banner

Про Total

Головна
Сетртифікат TotalEnergies 2024 Динаміка

Якщо подивитись на перелік найбільших нафтових корпорацій світу, то в першій десятці разом з ExxonMobil, Shell та British Petroleum ви побачите французську фірму Total SA. Це світовий гігант, чиї сфери інтересів йдуть значно далі ніж видобуток та переробка нафти в бік енергетики та інвестицій в альтернативні джерела енергії. Мастильні матеріали – традиційно сильна сторона Total, особливо у Франції, та особливо в співпраці з французькими автовиробниками. Маючи розгалужену мережу виробничих потужностей по всьому світу, Total може запропонувати будь-які мастильні рішення як для автомобілів, так і для промисловості. А в Україні це впевнений лідер ринку фасованих мастильних матеріалів.

elf banner

Про Elf

Elf Logo
Сетртифікат ELF 2024 Динаміка

Cтворена в 60-ті роки в результаті об’єднання трьох французьких нафтових компаній, фірма Elf Aquitaine в 2000-році сама стала частиною великої корпорації Total. Отже Elf – це марка Total, яка втім продовжує власний розвиток. Більш того, в Україні за статистикою масла Elf є більш відомими та популярними ніж Total. Традиційно Elf асоціюється з Renault. Ця славна французька пара успішно співпрацює з 70-х років: це стосувалось і участі в “Формулі- 1”, і першої заводської заливки під час виробництва авто, і в рекомендаціях післяпродажного сервісу. Втім, спектр мастил Elf може задовольнити автомобіль будь-якої марки світу.

rowe banner

Про Rowe

ROWE Logo
sertificate rowe scaled

Це порівняно молоде, але дуже амбіційне німецьке підприємство, яке спеціалізується виключно на виробництві мастильних матеріалів. Завдяки високій якості продукції, широкому асортименту, коротким термінам поставки та привабливим цінам ця компанія зробила неймовірний ривок, що дозволило їй побудувати й запустити найсучасніший в Європі гігантський завод. ROWE пропонує тільки продукцію власного виробництва, куди, крім олив, входять антифризи, гальмівні рідини, присадки та пластичні мастила для авто, мотоциклів, водного транспорту та промисловості. ROWE має власну спортивну команду ROWE Racing, з якою успішно виступає в 24-годинних перегонах в Нюрбургрингу та Endurance.

miw banner

Про MIW

MIW Logo
sertificate miw scaled

MIW – це марка мотоциклетних фільтрів японської корпорації Meiwa, яка веде свою історію з 60-х років. Компанія починала як постачальник оригінального обладнання на конвеєри виробників мотоциклів. На даний момент MIW суттєво розширює як асортимент, так і географію виробництва, щоби бути присутніми на глобальних ринках. Використання високоякісного просоченого фенолом целюлозного паперу Ahlstrom AB1560, разом з іншими продуманими та надійними конструктивними елементами ставить фільтри MIW в один ряд з оригінальними. Одним з підтверджень цього є використання фільтрів MIW в перегонах MotoGP командою LCR Honda. MIW – your trusted engine partner.

Динаміка - офіційний дистриб'ютор моторних масел IconДинаміка - офіційний дистриб'ютор моторних масел

офіс 3, проспект Визволителів, 3, Київ

5,0 59 reviews

 • Avatar

  Alexander Ivanchenko
  ★★★★★
  10 місяців тому

  Дуже задоволений роботою цієї компанії. Допомогли з підбором масла для мого авто, надали перелік масел, з якого я вибрав Aral HighTronic M SAE 5W-40. Головне - в них прямі поставки з Німеччини по Aral, що виключає підробку.
 • Avatar

  Дмитрий Колесников
  ★★★★★
  10 місяців тому

  Купив моторне масло Aral SuperTronic K SAE 5W-30 - масло супер, все подобається
 • Avatar

  Микола Ковальчук
  ★★★★★
  місяць тому

  Постійно купую мастила, обслуговування, і швидкість на найвищому рівні, рекомендую!!!
 • Avatar

  Игорь Иванов
  ★★★★★
  7 місяців тому

  Купляю в "Динаміці" моторне мастило уже не перший рік. Якість відмінна. Нарікань немає. Зв'язуються завжди швидко. Відправляють швидко.
 • Avatar

  Денис Костюк
  ★★★★★
  7 місяців тому

  Завжди гарне масло, купляю вже років 7 тільки на Динаміка, все супер
 • Avatar

  Roman Malanyuk
  ★★★★★
  10 months ago

  Замовляю масло тільки на "Динаміці", бо знаю що вони продають тільки оригінальне та офіційне масло. Підробок в Україні купа, а з цією фірмою завжди все досконало. Для мотоцикла беру IPONE Full Power Katana 10w50, а для автомобіля … More або ARAL 0W40 SuperTronic G, або ROWE HIGHTEC SYNTH RS SAE 0W-40. Рекомендую!!!
 • Avatar

  Юрій Овод
  ★★★★★
  3 years ago

  Замовляю поштою, протягом кілько років.
  Професіоналізм та лояльність до клієнта на вищому рівні.
  Це те приємне відчуття впевненості, коли все буде ок.
 • Avatar

  Назар Кучинський
  ★★★★★
  4 years ago

  На Динаміці замовляю вже давно, тільки оригінальна продукція, завжди все вчасно та гарно, рекомендую.
 • Avatar

  Evgeniy Komarinskiy
  ★★★★★
  5 years ago

  Мастильні матеріали Ipone, найкраща якість
 • Avatar

  Лина Артеменко
  ★★★★★
  6 years ago

  Вже давно постійний клієнт цієї компанії, але відгук вирішила залишити тільки зараз і причину опишу нижче. Спочатку замовляла тут німецьке перевірене масло для машини, щоразу, коли в цьому виникала потреба. На цьому вся взаємодія з Динамікою … More закінчувалася. А на початку грудня так потрапила, що мені терміново потрібна була олія, але Араловського в наявності не було і консультант запропонував олію їхнього власного виробництва. Я не горіла бажанням змінювати своєму улюбленому бренду, але все ж таки купила, про що зовсім не шкодую.
 • Avatar

  Hello World
  ★★★★★
  4 years ago

  Величезний асортимент, очі розбігаються.
  Допомогли вибрати масло та антифриз по телефону, швидко відправили та ще й знижку дали як новому клієнту!
  А ще на сайті є форма підбору хімії: вибираєш зі списку свій автомобіль та рік випуску —
  … More а тобі відразу показують потрібні олії, гальма, антифризи.
 • Avatar

  Artem Pazii
  ★★★★★
  4 years ago

  Купую масло для себе і для батька тільки у Динаміки. Завжди краще якість.
 • Avatar

  Andrey Statsenko
  ★★★★★
  4 years ago

  Купував масло. Проконсультували, відповіли на всі питання. Порекомендували кращий варіант. Хороший вибір якісних і оригінальних масел.
 • Avatar

  Anton Nikolin
  ★★★★★
  4 years ago

  Величезний асортимент, очі розбігаються.
  Допомогли вибрати масло і антифриз по телефону, швидко відправили, та ще й знижку дали як новому клієнтові!
  А ще на сайті є форма підбору хімії: вибираєш зі списку свій автомобіль і рік випуску
  … More - а тобі відразу показують потрібні масла, гальмівної рідини, антифризи.
 • Avatar

  Artem Paziy
  ★★★★★
  4 years ago

  Купую масло для себе і для батька тільки у Динаміки. Завжди краще якість.
 • Avatar

  Влад Д
  ★★★★★
  4 years ago

  Everything amazingly I take here the ARAL oil constantly. Everything is high quality and fast. I advise everyone !!!

Всі результати пошуку
w

Ваш кошик

Кошик пустий

Сума
₴0.00
0