Оплата і доставка

​Доставка​

​Самовивіз у Києві та Київській області

Ви можете забрати ваше замовлення у наших відділеннях:
  1. Точка самовивозу: місто Київ, м.Дарниця, пр-т Визволителів 3, офіс 3. Графік роботи: Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 17:00. Увага! При замовлені до 12:00, ваше замовлення буде у офісі не раніше 16:00, але не пізніше 18:00 чи 17:00 у п’ятницю – залежно від рівня завантаженості кур’єра.
  2. Точка самовивозу: село Петропавлівська Борщагівка, вулиця Садова, 49 (перехрестя вулиць Садової и Мальовничої). Територія складів Viland Графік: роботи: Пн-Пт 9:00 – 17:00.
Вартість: безкоштовно

Самовивіз з відділення перевізника

Ви також можете забрати ваше замовлення у будь-якому відділенні перевізника «Нова Пошта». При отриманні замовлення кур’єрськими службами обов’язково перевіряйте ваше замовлення на місці. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації ви маєте право відмовитися від отримання всього замовлення та оплати, а також повідомити про це за телефоном гарячої лінії +38 044 501-19-52. Коли ви забираєте замовлення, ви автоматично погоджуєтеся з його зовнішнім станом або комплектацією. Графік роботи: за графіком відділення перевізника. Вартість:
  • безкоштовно при сумі замовлення від 1000 грн.;
  • при сумі замовлення до 1000 грн. – вартість розраховується згідно тарифу перевізника.

​Оплата​

QR кодом

Оплатити замовлення QR кодом можна у наших точках самовивозу:
  1. Місто Київ, м.Дарниця, пр-т Визволителів 3, офіс 3
  2. Cело Петропавлівська Борщагівка, вулиця Садова, 49 (перехрестя вулиць Садової и Мальовничої). Територія складів Viland.
Комісія: відсутня

Післяплата (рос. «наложенный платёж»)

«Післяплата» – послуга перевізника, скориставшись якою, ви можете оплатити товар при отриманні замовлення у відділенні перевізника. Відправка замовлення з послугою «Післяплата» можлива тільки перевізником «Нова Пошта» Комісія: стягується перевізником Нова Пошта згідно з тарифами;​ Комісія: відсутня

​Оплата карткою Visa / Mastercard​

Ви можете оплатити ваше замовлення онлайн (через смартфон або ПК) за допомогою картки Visa / Mastercard. При оформленні замовлення на сайті, оберіть необхідний спосіб оплати Комісія: відсутня